facebook

Zapraszamy do wydania książki w Wydawnictwie Naukowym SOPHIA lub Wydawnictwie Literackim SOPHIA lub w Wydawnictwie Sophia Bauty

Dlaczego u nas?

ATRAKCYJNE TERMINY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ Mamy krótkie terminy realizacji projektów książki, cały proces trwa od 24 dni do 3 miesięcy maksymalnie,

PROFESJONALIZM, inwestujemy w najlepsze wykonanie, nie oszczędzamy na jakości papieru i formie wydruku, nasze wydruki nie różnią się od znanych i cenionych marek z których powstają książki

INDYWIDUALIZACJA POTRZEB KLIENTA, dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb, czy chcesz okładkę wesołą, smutną z obrazkiem czy bez.
Często zdarza się, że klient sam określa jaki ma budżet i my wtedy dopasowujemy do niego ofertę. Każda książka jest wyceniana indywidualnie.

UMOWA AUTORSKA – zapewnia w pełni korzytanie ze swoich poraw autorskich, jeśli masz ochotę sam możesz na allegro wystawić książkę, współpracujemy z najlepszymi dystrybutorami, niemalże Twoja książka może być prawie wszędzie dostępna.

KOMUNIKATYWNOŚĆ 24h – w trakcie tworzenia procesu Twojej książki, jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym dzięki temu, że otrzymujesz osobistego opiekuna i w każdej chwili w granicach rozsądku możesz dowiedzieć się na jakim etapie jest Twoja książka.

ILE DRUKUJECIE KSIĄŻEK?– tyle ile potrzebujesz, a później praktycznie od ręki masz dostępną książkę po cenie autorskiej dużo niższej niż standardowej w księgarni lub w razie wyczerpania stanu magazynowego to możesz mieć ją w ciągu 7 dni roboczych maksymalnie.

NIE WIEM CO ZROBIĆ? – zastanawiasz się czy wydać książkę? I słusznie! Czasami warto zaryzykować! Koszt wydania u nas książki w porównaniu z innymi jednostkami jest nie duży wręcz mniej niż optymalny. Zawsze możesz zadzwonić a nasi doradcy chętnie wyjaśnią szczegóły.

MUSZĘ WYDAĆ KSIĄŻKĘ Z KONFERENCJI! – masz ISBN np. uczelni, stowarzyszenia i szukasz taniego. szybkiego i profesjonalnego podwykonawcy dobrze trafiłeś! Cieszymy się, że możemy pomóc. Współpracowaliśmy już z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie, Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Krakowie z Akademią Marynarki Wojennej i wieloma innymi podmiotami, które wolą pozostać anonimowe.

SZYJEMY KSIĄŻKI NA MIARĘ – naszym priorytetem jest dopasowanie oferty do potrzeb klienta.

Chcesz wydać książkę? Zastanawiasz się? Wyciągnij ją z szafy!

Skupiamy się na tym, byś mógł zlecić całkowicie wszystko co jest związane z wydaniem własnej książki. Podstawowymi usługami, jakimi się zajmujemy są więc redakcja, skład komputerowy, opracowanie graficzne, druk cyfrowy lub offsetowy (w zależności od nakładu) oraz oprawa oraz marketing.

Nasze usługi dostępne są w różnych wariantach różniących się zakresem usług, sposobem wydania, nakładem, a co za tym idzie różnym początkowym kosztem oraz późniejszą stopą zwrotu inwestycji. Dzięki temu możemy zaproponować usługi trafiające w potrzeby nawet najbardziej wymagających autorów, o sprecyzowanych oczekiwaniach.


Wszystko zależy od Ciebie! Wykonaj pierwszy krok! Pamiętaj to my jesteśmy dla Ciebie!  Udzielamy wsparcia na każdym etapie realizacji zamówienia! Nie lubisz formularzy to zadzwoń 791999596.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego w celu wstępnej wyceny.